Masz pytania? - Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów!

Klima-Hurt Hurtownia Wentylacji i Klimatyzacji w Toruniu

Hurtownia Materiałów Wentylacyjnych i Klimatyzacyjnych, Oferująca Szeroki Wybór Produktów oraz Fachowe Doradztwo. Oferujemy Klimatyzatory, Agregaty , Sprężarki, Centrale Wentylacyjne. Sprawdź

Odpowiednia jakość powietrza we wnętrzach naszych domów, ale również w przestrzeniach publicznych, ma niebagatelne znaczenia dla naszego komfortu, samopoczucia, a przede wszystkim zdrowia. Osiągnięcie optymalnej jakości to jednak nie tylko wietrzenie pomieszczeń “od czasu do czasu”, ale przede wszystkim stała troska o odpowiednią wymianę powietrza. Doskonałym rozwiązaniem w tej kwestii jest wentylacja mechaniczna i rekuperacja.

Za sprawą odpowiednio dobranych urządzeń możemy przestać obawiać się o wilgoć, czy nadmiar dwutlenku węgla w naszym domu. Dodatkowo, szczególnie w nowoczesnych budynkach energooszczędnych, kontrolowana, mechaniczna wentylacja dba nie tylko o jakość powietrza, ale również o wypracowanie jak najlepszych wyników w kwestii oszczędności energii.  

Zachęcamy do kontaktu i gwarantujemy, że będziemy w stanie pomóc w doborze najlepszych urządzeń dla inwestycji związanych z systemami wentylacji i rekuperacji, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży wentylacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu doskonałej jakości systemy wentylacyjne i rekuperacji. Ofercie posiadamy wszystkie niezbędne materiały takie jak rury, nagrzewnice, skrzynki, rozdzielacze, uszczelki, zaślepki, anemostaty niezbędne do montażu. W ofercie naszej hurtownii posiadamy centrale wentylacyjne, które można stosować w wentylacji domów, wentylacji hal czy też wentylacji magazynów.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą systemów klimatyzacji. 

Bogaty wybór i różnorodność modeli klimatyzatorów, w zależności od potrzeb, zastosowania i zakresu cenowego. naszej hurtowni klimatyzacji znajdziecie Państwo klimatyzatory znanychi cenionych producentów, m.in. Samsung, LG, Fujitsu, MDV, Mitsubishi, Fuji Electric.

RIRS-400H-EKO-3
RIRS-350PE-EKO_closed
AERIS_next_white_2

Nasza oferta to:

Szeroki asortyment produktów

Doradztwo od A do Z

Kompleksowa wycena projektu

Dobór najlepszych rozwiązań

Transport do miejsca realizacji

Wiodący producenci


Zapraszamy do kontaktu

Współpracujemy z firmą Lindab | Lindab