Masz pytania? - Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów!

Klima-Hurt Hurtownia Wentylacji i Klimatyzacji w Toruniu

Hurtownia Materiałów Wentylacyjnych i Klimatyzacyjnych, Oferująca Szeroki Wybór Produktów oraz Fachowe Doradztwo. Oferujemy Klimatyzatory, Agregaty , Sprężarki, Centrale Wentylacyjne. Sprawdź

Klima-Hurt to hurtownia klimatyzacji, rekuperacji i wentylacji oferująca szeroki asortyment produktów dla klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa w Toruniu. Współpracujemy z wiodącymi producentami, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość, odpowiednią dla potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Klima-Hurt to jednak nie tylko hurtownia, ale przede wszystkim Twój partner w drodze do realizacji inwestycji w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Nasza wykwalifikowana kadra zapewni Ci doradztwo na najwyższym poziomie, obejmujące dobór najlepszych urządzeń, materiałów montażowych i akcesoriów, dostosowanych do potrzeb i wymagań projektu.

Przedstaw nam swój projekt, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę, zapewnimy dostęp do odpowiednich produktów, w razie konieczności, sprowadzimy je specjalnie na potrzeby Twojej inwestycji, a ostatecznie zapewnimy też transport poszczególnych elementów do miejsca realizacji projektu.

Klima-Hurt to doradztwo od A do Z i rozwiązania zawsze dostosowane do potrzeb naszych klientów.