Masz pytania? - Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów!

Klima-Hurt Hurtownia Wentylacji i Klimatyzacji w Bydgoszczy i Toruniu

Hurtownia Materiałów Wentylacyjnych i Klimatyzacyjnych, Oferująca Szeroki Wybór Produktów oraz Fachowe Doradztwo. Oferujemy Klimatyzatory, Agregaty , Sprężarki, Centrale Wentylacyjne. Sprawdź

Prawdopodobnie każdy z nas miał okazję odczuć dyskomfort spowodowany zbyt wysokimi temperaturami powietrza. Radzenie sobie z letnimi upałami to bardzo ciężkie zadanie, które często wymaga od nas wielu kompromisów. Coraz więcej osób decyduje się jednak postawić na swoim i raz na zawsze zapomnieć o uciążliwych temperaturach w swoich domach. Rozwiązaniem jest oczywiście instalacja odpowiedniego systemu klimatyzacji.

Klimatyzator dobrze dobrany do naszych potrzeb i parametrów pomieszczenia, w którym ma być zastosowany, pozwoli nam cieszyć się przyjemną temperaturą, a więc też dużo lepszym samopoczuciem i energią do działania, a w razie konieczności stworzy też optymalne warunki do odpoczynku.  

Zachęcamy do kontaktu i gwarantujemy, że będziemy w stanie pomóc w doborze najlepszych urządzeń dla inwestycji związanych z systemami klimatyzacji, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Nasza oferta to:

Szeroki asortyment produktów

Doradztwo od A do Z

Kompleksowa wycena projektu

Dobór najlepszych rozwiązań

Wiodący producenci