Masz pytania? - Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów!

Klima-Hurt Hurtownia Wentylacji i Klimatyzacji w Bydgoszczy i Toruniu

Hurtownia Materiałów Wentylacyjnych i Klimatyzacyjnych, Oferująca Szeroki Wybór Produktów oraz Fachowe Doradztwo. Oferujemy Klimatyzatory, Agregaty , Sprężarki, Centrale Wentylacyjne. Sprawdź

Hurtownia KLIMA-HURT
Twój partner w zakresie klimatyzacji i wentylacji

W Hurtowni KLIMA-HURT oferujemy różne rodzaje klimatyzatorów – od najprostszych, z jedną jednostką, do bardziej rozbudowanych systemów multisplit, które umożliwiają podłączenie nawet dziewięciu jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. Posiadamy produkty wielu znanych marek, takich jak Toshiba, Samsung, LG, Mitsubishi, Fujitsu, czy Daikin. W naszym asortymencie znajdują się klimatyzatory chłodząco-ogrzewające, które zapewniają komfort termiczny przez cały rok.

W Hurtowni KLIMA-HURT oferujemy także narzędzia serwisowe i wszystkie niezbędne akcesoria do montażu i serwisowania klimatyzacji. Nasza kadra pracownicza to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy pomogą w doborze odpowiedniego klimatyzatora oraz zapewnią fachowe doradztwo w kwestii montażu oraz serwisu urządzenia.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży klimatyzacyjnej, Hurtownia KLIMA-HURT jest w stanie zaoferować swoim klientom najwyższą jakość produktów oraz usług.

Jeśli szukasz profesjonalnego doradztwa w zakresie klimatyzacji, to zdecydowanie warto skorzystać z usług Hurtowni KLIMA-HURT.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych oddziałów w Bydgoszczy oraz Toruniu lub kontaktu z naszym zespołem handlowców w celu uzyskania fachowej pomocy.

Niektóre z głównych zalet klimatyzacji:

– Regulacja temperatury: klimatyzacja pozwala na regulację temperatury w pomieszczeniu, co zapewnia komfort termiczny i pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu ciepła w zależności od pory roku i warunków atmosferycznych.

– Poprawa jakości powietrza: klimatyzacja zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń powietrza w pomieszczeniu, usuwa kurz, pyłki i roztocza, co wpływa pozytywnie na zdrowie.

– Poprawa jakości snu: odpowiednia temperatura pomieszczenia dzięki klimatyzacji pomaga zapewnić spokojny sen i odpoczynek.

– Zwiększenie wydajności pracowników: klimatyzacja zwiększa komfort pracy w biurze, co wpływa na wydajność pracowników.

– Ochrona przed skutkami upałów: w czasie upałów klimatyzacja zapewnia ochłodzenie, co pomaga zapobiec negatywnym skutkom zdrowotnym związanym z wysoką temperaturą.

– Ogrzewanie pomieszczeń: klimatyzatory posiadają funkcję grzania, dzięki czemu można korzystać z nich także w okresie zimowym.

Toshiba DAISEIKAI 9
Haori
Toshiba HAORI
Konsola Bi-Flow
Toshiba KONSOLA BI-FLOW
Seiya 2
Toshiba SEIYA 2
Seiya
Toshiba SEIYA
Shorai-Edge
Toshiba SHORAI EDGE
Pompka skroplin Mini Orange
Pompka skroplin Aspen Mini Orange
Pompka skroplin Mini Aqua
Pompka skroplin Aspen Mini Aqua
Kielicharka akumulatorowa Value VET-19Li
Kielicharka akumulatorowa Value VET-19Li
Zestaw manometrów
Zestaw manometrów
Giętarka kuszowa uniwersalna calowa CH-404L
Giętarka kuszowa uniwersalna calowa CH-404L
Pompa próżniowa VALUE V-i120SV
Pompa próżniowa VALUE V-i120SV
Ekspander BLACK DIAMOND 13800
Ekspander BLACK DIAMOND 13800, roztłaczarka do rur calowych
Waga chłodnicza VALUE VES-100A
Waga chłodnicza VALUE VES-100A
Rura miedziana w otulinie do klimatyzacji Bydgoszcz Toruń
Rura miedziana w otulinie do klimatyzacji