Hurtownia Klimatyzacji

Prawdopodobnie każdy z nas miał okazję odczuć dyskomfort spowodowany zbyt wysokimi temperaturami powietrza. Radzenie sobie z letnimi upałami to bardzo ciężkie zadanie, które często wymaga od nas wielu kompromisów. Coraz więcej osób decyduje się jednak postawić na swoim i raz na zawsze zapomnieć o uciążliwych temperaturach w swoich domach. Rozwiązaniem jest oczywiście instalacja odpowiedniego systemu klimatyzacji.

Klimatyzator dobrze dobrany do naszych potrzeb i parametrów pomieszczenia, w którym ma być zastosowany, pozwoli nam cieszyć się przyjemną temperaturą, a więc też dużo lepszym samopoczuciem i energią do działania, a w razie konieczności stworzy też optymalne warunki do odpoczynku.

W ofercie naszej hurtowni klimatyzacji znajdziecie Państwo klimatyzatory znanych i cenionych producentów, m.in. Samsung, LG, MDV, Mitsubishi, Fuji Electric. Bogaty wybór i różnorodność modeli klimatyzatorów, w zależności od potrzeb, zastosowania i zakresu cenowego:

  • klimatyzatory ścienne,
  • klimatyzatory podstropowe oraz sufitowe,
  • klimatyzatory podłogowe,
  • klimatyzatory kasetowe,
  • klimatyzatory kanałowe,
  • klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe.

Zachęcamy do kontaktu i gwarantujemy, że będziemy w stanie pomóc w doborze najlepszych urządzeń dla inwestycji związanych z systemami klimatyzacji, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą systemów wentylacji, funkcjonalnych centrali wentylacyjnych i rekuperatorów.

Nasza oferta to:

Szeroki asortyment produktów do klimatyzacji

Doradztwo od A do Z

Kompleksowa wycena projektu

Dobór najlepszych rozwiązań

Transport do miejsca realizacji

Wiodący producenci


Zapraszamy do kontaktu
z działem klimatyzacji w Toruniu