Masz pytania? - Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów!

Klima-Hurt Hurtownia Wentylacji i Klimatyzacji w Bydgoszczy i Toruniu

Hurtownia Materiałów Wentylacyjnych i Klimatyzacyjnych, Oferująca Szeroki Wybór Produktów oraz Fachowe Doradztwo. Oferujemy Klimatyzatory, Agregaty , Sprężarki, Centrale Wentylacyjne. Sprawdź

Wełna izolacyjna Isover Ventilam Alu Plus

– Wełna izolacyjna Isover charakteryzuje się stałą grubością dzięki lamelowemu układowi włókien, co zapewnia doskonałą izolację termiczną.
 Wełna jest wzmocniona i zabezpieczona dodatkową folią aluminiową, co dodatkowo zwiększa jej wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.
 Dzięki warstwie samoprzylepnej, jest łatwa i szybka w montażu, a także nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi i elementów montażowych.
 Wełna izolacyjna Isover jest lekka, sprężysta i elastyczna, co ułatwia jej cięcie i montaż. Włókna wełny nie kruszą się podczas tych czynności, co przekłada się na łatwość i precyzję w montażu.

ALT - wełna izolacyjna Bydgoszcz Toruń

Hurtownia klimatyzacji i wentylacji Klima-Hurt z oddziałami w Toruniu i Bydgoszczy oferuje szeroką gamę produktów, w tym wełnę izolacyjną Isover.

Wełna izolacyjna Isover to samoprzylepna mata z wełny szklanej jednostronnie pokryta zbrojoną folią aluminiową, która zapewnia nie tylko termiczną izolację, ale także ochronę przed kondensacją i hałasem. Stosowana jako zewnętrzna izolacja okrągłych i prostokątnych kanałów wentylacyjnych.

Jedną z najważniejszych cech wełny izolacyjnej Isover jest jej zdolność do utrzymania stałej grubości dzięki lamelowemu układowi włókien. Ponadto, produkt ten jest lekki, sprężysty oraz elastyczny, co oznacza, że ​​włókna nie kruszą się podczas cięcia i montażu. Warstwa kleju umożliwia łatwy i szybki montaż bez konieczności użycia dodatkowych elementów montażowych.

Wełna izolacyjna Isover to również idealne rozwiązanie dla izolacji rurociągów, zbiorników i cystern, wymienników ciepła oraz ochrony instalacji wodnych przed zamarzaniem zimą.

 

ALT - wełna izolacyjna Bydgoszcz Toruń

Skontaktuj się z naszymi handlowcami z Torunia lub Bydgoszczy!

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

Klima-Hurt – to konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo.

Zapytaj o możliwość dostawy na budowę!