Masz pytania? - Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów!

Klima-Hurt Hurtownia Wentylacji i Klimatyzacji w Bydgoszczy i Toruniu

Hurtownia Materiałów Wentylacyjnych i Klimatyzacyjnych, Oferująca Szeroki Wybór Produktów oraz Fachowe Doradztwo. Oferujemy Klimatyzatory, Agregaty , Sprężarki, Centrale Wentylacyjne. Sprawdź

Klimatyzatory Toshiba Haori – Sprawdź naszą ofertę!

Klimatyzatory Toshiba Haori – Sprawdź naszą ofertę!

Klimatyzatory Toshiba Haori dostępne w sprzedaży Klima-Hurt!

Sprawdź klimatyzatory w nowej odsłonie. Z nieograniczonymi możliwościami adaptacji wyglądu.

Zewnętrzny panel klimatyzatora Haori został pokryty tkaniną, dzięki czemu dostępny jest w wielu kolorach. Między innymi szarym, antracytowym, ciemnoniebieskim, błękitnym, złotym oraz brązowym. Dzięki temu w bardzo prosty sposób dopasujesz nowy klimatyzator do swojego wnętrza. Ponadto, dzięki zastosowanym rzepom możesz samodzielnie ściągać i zakładać materiał. Panel klimatyzatora Haori jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Klimatyzatory Toshiba Haori:

  • Cicha praca dzięki funkcji Quiet, która redukuje hałas jednostki wewnętrznej do ledwo słyszalnego poziomu 19 dB(A), co gwarantuje spokojny wypoczynek nocą. Ponadto agregat jednostki zewnętrznej jest jednym z bardziej cichych na rynku – 44 dB(A). Co więcej poziom hałasu może zostać zredukowany do 37 dB(A) dzięki zastosowaniu specjalnej funkcji.
  • Filtr Ultra Pure PM 2.5 wychwytuje do 94% drobnych cząstek stałych o średnicy od 2,5 mikrometra.
  • Jonizator plazmowy wyłapuje i neutralizuje mikronowe cząsteczki (wirusy i bakterie) tworząc czystą i zdrową przestrzeń.
  • Toshiba Magic Coil z funkcją samooczyszczania dla wysokiej jakości powietrza, oraz łatwa w czyszczeniu taca ociekowa.
  • Innowacyjna technologia chłodzenia Hada Care poprawia dystrybucję powietrza i chroni poziom nawilżenia skóry. Pozycja żaluzji powoduje pośredni przepływ powietrza w górnej części pomieszczenia, co pozwala na regulację temperatury i przekłada się na zwiększenie poziomu komfortu.
  • Intuicyjne funkcje zdalnego sterowania pozwalają na wybór mocy nawiewu i trybu ECO co daje możliwość obniżenia rachunków za energię. Dodatkowo funkcja Hi-power do szybkiego chłodzenia lub ogrzewania. Magnetyczne mocowanie sterownika w uchwycie.
  • Zintegrowany moduł połączenia Wi-Fi pozwala na kontrolowanie urządzenia za pomocą aplikacji Toshiba Home AC Control z wieloma nowymi funkcjami (monitoring zużycia energii i pełne sterowanie głosowe dzięki konfiguracji z asystentem Google Home czy Amazon Alexa). Aplikacja obsługiwana również w języku polskim.

Skontaktuj się z naszym oddziałem w Bydgoszczy lub Toruniu i poproś o przygotowanie oferty.

Wykończenia tekstylne Toshiba Haori.