Masz pytania? - Skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów!

Klima-Hurt Hurtownia Wentylacji i Klimatyzacji w Bydgoszczy i Toruniu

Hurtownia Materiałów Wentylacyjnych i Klimatyzacyjnych, Oferująca Szeroki Wybór Produktów oraz Fachowe Doradztwo. Oferujemy Klimatyzatory, Agregaty , Sprężarki, Centrale Wentylacyjne. Sprawdź

Klimatyzacja w Twoim klimacie – zaufaj profesjonalistom.

Nasza firma od wielu lat dostarcza najwyższej jakości produkty do wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia oraz ich montaż. W naszej ofercie znajdą Państwo również wszelkie potrzebna akcesoria do montażu systemów chłodzących. Oferujemy również narzędzia serwisowe niezbędne do codziennej pracy instalatora.

Dlaczego zasługujemy na zaufanie? Wykonastwo i sprzedaż to nasza specjalność. Do każdego projektu podchodzimy uczciwie i rzetelnie. Nasza hurtownia to zaufany partner wielu zadowolonych klientów. Dzięki zdobytej w wiedzy i doświadczeniu możemy zapewnić naszym klientom nie tylko sprawną obsługę zamówień, ale również profesjonalne doradztwo techniczne i pomoc w wyborze produktów. Gwarantujemy korzystne ceny, szybką i sprawną obsługę oraz ciągłość dostaw.

Dlaczego my?

  • Szeroka oferta – staramy się, aby nasza oferta była kompletna i kompleksowa.
  • Dostępność – nasza hurtowania jest doskonale zaopatrzona i pozwala nam dostarczać Państwu większość naszych produktów od ręki.
  • Szybka realizacja – dzięki ścisłej współpracy z dostawcami jesteśmy w stanie zrealizować nawet niestandardowe zamówienia w najlepszych na rynku terminach.
  • Nasz zespół – naszym fundamentem są doświadczeni fachowcy, którzy dokładają wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.
  • Solidna marka – jesteśmy z poziomu naszej obsługi klienta. Zapewniamy wysoki poziom usług i uczciwość.
  • Mobilność – wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju. Jesteśmy w stanie wysłać produkt od razu, jeśli mamy go w magazynie.

Jeśli szukają Państwo trwałych, niezawodnych i ekonomicznych produktów, nasza hurtownia je dostarczy.

Nasi fachowcy udzielą porady w zakresie problemów związanych z wilgocią i pleśnią oraz zapewnią Państwu montaż właściwego produktu wentylacyjnego dla nieruchomości każdego typu.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt i zagwarantować jego skuteczne wykonawstwo. Montaż wentylacji mechanicznej? To dal nasz żaden problem.

Klimatyzacja i wentylacja.

Mając na uwadze poprawę Państwa komfortu w upalne dni, oferujemy skuteczne i bezpieczne urządzenia do klimatyzacji. W naszej hurtowni znajdą Państwo urządzenia tylko renomowanych i, cenionych producentów takich jak: Samsung, Mitsubishi, LG, MDV, Fujitsu, Fuji Eletric. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktów.

Klimatyzacja jest zazwyczaj jedną z pierwszych rzeczy, która jest montowana do nowego lokalu. Jeśli jest zainstalowana nieprawidłowo, jest przyczyną czasochłonnego i drogiego remontu. Dlatego trzeba postawić na zaufanych i rzetelnych ekspertów. Z wielką dumą zaliczamy się do ich grona, co może potwierdzić rzesza naszych stałych klientów.

Chociaż instalacja klimatyzacji nie wymaga zazwyczaj rozległych przewodów za ścianami wewnętrznymi, nadal istnieje pewien stopień szczegółowości związany z jej instalacją.

Aby zapewnić odpowiednią cyrkulacje powietrza w domu, szczególnie w przypadku, gdy istnieje problem z wilgocią lub pleśń zaczęła się utrzymywać w lokalu. Kluczową kwestią jest odpowiednia wentylacja, która zapewni prawidłowy przepływ powietrza.

Interesuje Państwa wentylacja spiro? A może potrzebują Państwo zaawansowanego systemy chłodniczego? Bez względu na to, jaki projekt należy wykonać, mogą mieć Państwo pewność, że nasi specjaliści zawsze zaoferują najwyższy poziom obsługi klienta i zapewnią przeprowadzenie szczegółowego przeglądu Państwa nieruchomości. Jeśli nie są Państwo pewni, czego Państwo potrzebują, jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby omówić wszelkie kwestie i problemy i udzielić fachowej porady.
 
 

Rekuperacja – dlaczego to takie ważne?

Dla większości właścicieli domów ogrzewanie to dość znaczny koszt przez pół roku lub więcej. Jeśli Państwa dom nie jest zaprojektowany z myślą o wydajności, to prawie dosłownie spalają Państwo pieniądze. Kiedy nasi klienci proszą nas o wskazówki dotyczące obniżenia rachunków za energię, prawie zawsze radzimy im przyjrzeć się kosztom ogrzewania. Często świetnym wyborem jest wentylacja mechaniczna, która możliwa znaczny odzysk ciepła. Oczywiście główną korzyścią płynącą z odzysku ciepła jest mniejsza ilość marnowanego ciepła, co oznacza mniej pieniędzy marnowanych na koszty paliwa. Dzięki dobremu systemowi wentylacji można zastawić zamknięte okna, a przy tym uszczelnić przeciągi i nadal oddychać świeżym powietrzem każdego dnia. Systemy wentylacji pomagają również w chłodzeniu, ponieważ pobierają ciepłe powietrze z wewnątrz i zastępuje je świeżym, chłodniejszym. Oznacza to, że każde ogrzewanie i chłodzenie w Twoim domu będzie korzystało z odzysku energii.

Kiedy budynek polega na przepływie powietrza przez ściany, dachy i okna, nie ma kontroli nad źródłem i ilością powietrza, które dostaje się do domu. W rzeczywistości, powietrze, którym oddychamy na co dzień może pochodzić z niepożądanych miejsc, takich jak garaż lub piwnica albo strych. Mechaniczne systemy wentylacyjne zapewniają odpowiednio świeże powietrze, ponieważ jego przepływ odbywa się poprzez najbardziej optymalne miejsca wlotu i wylotu. Dzięki temu mogą Państwo w swoim domu odetchnąć pełną piersią.